Onderdanig hoertje wil aangepakt worden

Beschikbaarheid:

  • Ma 9

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Di 10

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Vandaag

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Do 12

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Vr 13

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Za 14

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Zo 15

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond

Subje(44) schrijft:

Het is voor mij te lang geleden dat ik eens goed gedomineerd ben geworden.
Er zijn wel mannen die denken dat ze weten hoe dat moet, maar dan blijken ze er niks van te snappen.
Het kan ook zijn dat ik niet duidelijk ben in wat ik wil en zoek, maar een goede en passende meester zou daarvoor niet te veel uitleg moeten hebben.

Ik zoek een lieve en rechtvaardige meester, die ook aan nazorg doet en niet alleen maar hard en koud is.
Ik vind pijn en vernedering prettig, spannend en opwindend.
Natuurlijk heb ik ook mijn grenzen en die wil ik jou graag vertellen en de juiste meester mag die grenzen ook verder onderzoeken en strekken.
Wil jij meer weten?

Foto's van Subje

Deze advertentie valt onder:

Wil je neuken met Subje? Klik dan nu op deze link! Neem nu contact op met Subje!

0 Reacties

Nog geen reacties.

Laat een reactie achter

Let op: Dit is een gratis reactie. Subje krijgt daarom geen notificatie.

Wil je direct een privé bericht (DM) sturen? Klik dan hier: Direct contact met Subje.

Ben jij minimaal 18 jaar
& ga je akkoord met onze cookies en voorwaarden?

Welkom! Door op de onderstaande knop te klikken verklaar jij dat jij akkoord gaat met het volgende: Als je deze website wil bezoeken en/of gebruiken, in welke vorm dan ook, dan moet je leeftijd minimaal 18 jaar zijn. Deze website is met zorg ontwikkeld zodat je via jouw favoriete apparaat gebruik ervan kan maken. Als je problemen tegenkomt tijdens het gebruik van deze website, dan verzoeken we jou om contact op te nemen met onze klantenservice voor verdere hulp. Het primaire doel van deze website is entertainment. Als gebruiker kan je uitsluitend in contact komen met virtuele mannen en/of vrouwen (aangeduid a.d.h.v. dit symbool naast, onder of boven de gebruikersnaam:  ) voor seksueel contact. Via deze website is dus uitsluitend digitaal seksueel contact mogelijk. En dat kan plaatsvinden door (betaalde) berichten naar andere leden te sturen. Als je verder nog vragen hebt waar we jou mee kunnen helpen, dan horen wij dat graag! We hopen dat je geniet van onze dienst en in contact komt met de persoon en/of personen waar je naar zoekt. Veel plezier!

Nee

Nu online:

Foto van Sammie

Sammie

Foto van Anna

Anna

Foto van Bunny

Bunny

Foto van Pantynicole

Pantynicole

Foto van EvelieneKr

EvelieneKr

Foto van Donna

Donna

Foto van Lisan

Lisan

Foto van Fuckme

Fuckme

Foto van Riann70

Riann70

Foto van Feline

Feline

Foto van Ruthie2002

Ruthie2002

Foto van KinkMilf

KinkMilf

Foto van Marina

Marina

Foto van Veria

Veria

Foto van Vamp2018

Vamp2018

Foto van Tessa

Tessa

Foto van Sparkas

Sparkas

Foto van AnneXlies

AnneXlies

Foto van Mea

Mea

Foto van Sassy

Sassy

Foto van HotBobbi73

HotBobbi73

Foto van Naughty

Naughty

Foto van Maaike

Maaike

Foto van Anita

Anita

Dit weekend een geile

Maak dan nu een account!