Een geile doos is niet te stoppen

Beschikbaarheid:

  • Ma 7

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Di 8

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Wo 9

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Do 10

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Vr 11

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Vandaag

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Zo 13

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond

Dame(38) schrijft:

Ik heb relaties gehad, maar ik heb gewoon echt moeite om trouw te blijven.
Daar ben ik dan wel weer heel eerlijk over, maar veel positiefs heeft mij dat nog niet opgeleverd.
Ik heb daar ook wel begrip voor, maar ik kan ook niet veranderen hoe ik ben. Het is een droom om een man te vinden die ook zo is.
Die een open relatie ook als een mooie verbintenis ziet en die vrije sex met anderen niet ziet als verraad aan onze relatie.

Maar meestal zijn de mannen erg jaloers en blijkt dat toch niet te werken. Het lijkt mij daarom slim om dat maar op voorhand te melden. Dan kunnen we elkaar ook niet teleurstellen of kwetsen. Dat wil ik gewoon niet, want het is nooit mijn bedoeling om iemand pijn te doen. Zoek jij dit ook? Je hebt mij nu gevonden!

Foto's van Dame

Deze advertentie valt onder:

Wil je neuken met Dame? Klik dan nu op deze link! Neem nu contact op met Dame!

0 Reacties

Nog geen reacties.

Laat een reactie achter

Ben jij minimaal 18 jaar
& ga je akkoord met onze cookies en voorwaarden?

Welkom! Door op de onderstaande knop te klikken verklaar jij dat jij akkoord gaat met het volgende: Als je deze website wil bezoeken en/of gebruiken, in welke vorm dan ook, dan moet je leeftijd minimaal 18 jaar zijn. Deze website is met zorg ontwikkeld zodat je via jouw favoriete apparaat gebruik ervan kan maken. Als je problemen tegenkomt tijdens het gebruik van deze website, dan verzoeken we jou om contact op te nemen met onze klantenservice voor verdere hulp. Het primaire doel van deze website is entertainment. Als gebruiker kan je uitsluitend in contact komen met virtuele mannen en/of vrouwen (aangeduid a.d.h.v. dit symbool naast, onder of boven de gebruikersnaam:  ) voor seksueel contact. Via deze website is dus uitsluitend digitaal seksueel contact mogelijk. En dat kan plaatsvinden door (betaalde) berichten naar andere leden te sturen. Als je verder nog vragen hebt waar we jou mee kunnen helpen, dan horen wij dat graag! We hopen dat je geniet van onze dienst en in contact komt met de persoon en/of personen waar je naar zoekt. Veel plezier!

Nee

Nu online:

Foto van Maria

Maria

Foto van Melanie

Melanie

Foto van Jolanda

Jolanda

Foto van Volleirma78

volleirma78

Foto van Marianne

Marianne

Foto van Meggie

Meggie

Foto van Veria

Veria

Foto van VluggeAlex

VluggeAlex

Foto van Sachiko

Sachiko

Foto van EetMij

EetMij

Foto van Doretheagggg

Doretheagggg

Foto van Kimmetje37

Kimmetje37

Foto van Geiiss

Geiiss

Foto van Patries

Patries

Foto van Sharita

Sharita

Foto van Geil Meisje

Geil Meisje

Foto van WeerEenNatPak

WeerEenNatPak

Foto van Berry

Berry

Foto van Ans

Ans

Foto van NatteLizzy

NatteLizzy

Foto van ILoveAnaal

ILoveAnaal

Foto van XZoeYX

XZoeYX

Foto van SwingMetOns

SwingMetOns

Foto van Demi

Demi

Dit weekend een geile

Maak dan nu een account!